Why not!?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Why not!?


 
HomePortaleБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Муабет !!!!!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
АвторПорака
Insane
Администратор
Администратор
Insane

Male
Број на мислења : 1005
Age : 31
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeПон Jул 09, 2007 7:13 am

Е ТУКА !!!!! Спамери !!!! Правете муабет колку сакате ..
Без цензури .. Без срам .. Без модератори ..
Само без навреди врз членовите ..

ПовелетеCool Cool

_________________
Јас знам дека ништо незнам.
Вратете се на почетокот Go down
https://fallenangels.macedonianforum.net
return
Ѕвер
Ѕвер
return

Male
Број на мислења : 118
Age : 34
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-10

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeВто Jул 17, 2007 11:39 pm

Така е дени... без навредување .... а има некое навредување за мене одма ке праам Хак.... ке рече послем Sorry ама касно ке биде...
Вратете се на почетокот Go down
Insane
Администратор
Администратор
Insane

Male
Број на мислења : 1005
Age : 31
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeВто Jул 17, 2007 11:41 pm

А ти ли беше тој хакерот што го збори цело Скопје и околните села ? :haha:

_________________
Јас знам дека ништо незнам.
Вратете се на почетокот Go down
https://fallenangels.macedonianforum.net
MALECKO
Администратор
Администратор
MALECKO

Male
Број на мислења : 474
Age : 30
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeСре Jул 18, 2007 3:07 am

Нема грешка јас мислам шала (не) на страна ама тој е тој хакерот што се збори низ скопјево :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :loll: :loll: :loll: :loll: :loll: :muahaha: :muahaha: :muahaha: :muahaha: :muahaha: :õàõà: :õàõà: :õàõà: :õàõà: :õàõà: :õàõà: :õàõà:
Вратете се на почетокот Go down
https://fallenangels.macedonianforum.net
Insane
Администратор
Администратор
Insane

Male
Број на мислења : 1005
Age : 31
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeСре Jул 18, 2007 5:12 am

Идеме во Струга Јоцоооооооо !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пријатно на сите .. Бидете мирни и добри додека се врати чичо !!!!Cool

_________________
Јас знам дека ништо незнам.
Вратете се на почетокот Go down
https://fallenangels.macedonianforum.net
return
Ѕвер
Ѕвер
return

Male
Број на мислења : 118
Age : 34
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-10

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeСре Jул 18, 2007 6:28 pm

Xe Xe Xe Xe да да јас сум тој хакерот... Пхонер само нејкам да казувам на сите мозе да заврсам во затвор ! х))) Ајде убаво да си поминете на одмор...
Вратете се на почетокот Go down
B u S a V
Ѕвер
Ѕвер
B u S a V

Male
Број на мислења : 150
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeПон Jул 30, 2007 1:42 pm

Ај убаво да си поминете во Струга!!!!

Аааааа ха-хa-ха-ха-ха ме изнасмеа return озбилно!!!
:haha:
Вратете се на почетокот Go down
An4e
Ѕверче
Ѕверче
An4e

Female
Број на мислења : 68
Age : 28
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeВто Aвг 21, 2007 4:29 pm

e aj deni sea kazi kako si pomina Struga?:)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.freewebs.com/an4e3
Insane
Администратор
Администратор
Insane

Male
Број на мислења : 1005
Age : 31
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeПон Aвг 27, 2007 2:01 am

Струга .. КАТАСТРОФА невидена !!!

_________________
Јас знам дека ништо незнам.
Вратете се на почетокот Go down
https://fallenangels.macedonianforum.net
точкест
Ѕвер
Ѕвер
точкест

Male
Број на мислења : 115
Age : 31
Локација : дома
Registration date : 2007-07-16

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2007 2:40 pm

Insane вариш ли кафе деновиве да те спеглам табла...сум извежбал зглоб:haha:
Вратете се на почетокот Go down
smotana
Banned
Banned
smotana

Female
Број на мислења : 170
Age : 31
Локација : Skopje
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeПон Сеп 17, 2007 2:24 am

Дени коа ке ми дојдеш на гости ??? Ај те чекам кафе да ти варам хехе
Вратете се на почетокот Go down
BEST
Тазе Членче
Тазе Членче
BEST

Male
Број на мислења : 38
Age : 33
Локација : Skopje
Registration date : 2007-09-19

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeЧет Сеп 20, 2007 12:33 am

LoL.. Диме и тука ли те има тебе ?!
ААААИИИИИИИ... не ми се верува.. :D
Почнувајки на mIRC па сега почнав и по форуми да те наоѓам.. бре бре :P

Шала настрана немој да ме хакираш :D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.bestt.eu.tt
STEFI4KA
Тазе Членче
Тазе Членче
STEFI4KA

Female
Број на мислења : 8
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2007-10-30

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 4:54 am

hey luge !!!!!:P kako ide
Вратете се на почетокот Go down
STEFI4KA
Тазе Членче
Тазе Членче
STEFI4KA

Female
Број на мислења : 8
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2007-10-30

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 5:13 am

daj kazete kako da si staam slika!!!!!????......pozd
Вратете се на почетокот Go down
MALECKO
Администратор
Администратор
MALECKO

Male
Број на мислења : 474
Age : 30
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 1:16 pm

STEFI4KA напиша:
daj kazete kako da si staam slika!!!!!????......pozd

Еве како да си ставиш сликичка...


Муабет !!!!! 43489445qv0
Муабет !!!!! 95941159zs4Муабет !!!!! 18570273ar6


Мислам дека ке се снајдеш хаха
Вратете се на почетокот Go down
https://fallenangels.macedonianforum.net
Insane
Администратор
Администратор
Insane

Male
Број на мислења : 1005
Age : 31
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeСре Окт 31, 2007 12:08 am

Тапи невидени сте сите бе Cool

_________________
Јас знам дека ништо незнам.
Вратете се на почетокот Go down
https://fallenangels.macedonianforum.net
STEFI4KA
Тазе Членче
Тазе Членче
STEFI4KA

Female
Број на мислења : 8
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2007-10-30

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 6:46 pm

zasto be dajte tema i ke praime muabet!
Вратете се на почетокот Go down
STEFI4KA
Тазе Членче
Тазе Членче
STEFI4KA

Female
Број на мислења : 8
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2007-10-30

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 10:22 pm

fala malecko! :)
Вратете се на почетокот Go down
MALECKO
Администратор
Администратор
MALECKO

Male
Број на мислења : 474
Age : 30
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 10:28 pm

Нема на што, секогаш сум тука што и да ви затреба во врска со форумов... Wink
Вратете се на почетокот Go down
https://fallenangels.macedonianforum.net
BEST
Тазе Членче
Тазе Членче
BEST

Male
Број на мислења : 38
Age : 33
Локација : Skopje
Registration date : 2007-09-19

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeПет Ное 02, 2007 9:44 pm

Следниот пат пробај истото да и го пратиш како порака само на нејзе... Нема смисла да оптеретуваме тема со објаснување околу нешто што би требало секој да го знае :P
sorry вака али стварно тоа би требало секој да го знае, затоа користете MESSAGE за такви објаснувања.. ПЛС :P
Вратете се на почетокот Go down
http://www.bestt.eu.tt
MALECKO
Администратор
Администратор
MALECKO

Male
Број на мислења : 474
Age : 30
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeСаб Ное 03, 2007 12:56 am

Јас мислам дека пораката ја пишав на право мест бидејки има луѓе што незнаат како идат тие раб и од тука можат да се научат... А и темава мислам дека е таква... МУАБЕТ... Така да тука може секој што сака да си пише...Wink
Вратете се на почетокот Go down
https://fallenangels.macedonianforum.net
Insane
Администратор
Администратор
Insane

Male
Број на мислења : 1005
Age : 31
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeВто Ное 06, 2007 6:12 pm

И вие како сте ? досаднооо

_________________
Јас знам дека ништо незнам.
Вратете се на почетокот Go down
https://fallenangels.macedonianforum.net
Anonymou
Гостин
avatar


Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeВто Ное 06, 2007 7:02 pm

паааа супер :)
малце болничко али нема везе :D

ти ???
Вратете се на почетокот Go down
Insane
Администратор
Администратор
Insane

Male
Број на мислења : 1005
Age : 31
Локација : Скопје
Registration date : 2007-07-09

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeВто Ное 06, 2007 7:09 pm

Добар .. здосадено ..
Болна ?? Што ти е?

_________________
Јас знам дека ништо незнам.
Вратете се на почетокот Go down
https://fallenangels.macedonianforum.net
точкест
Ѕвер
Ѕвер
точкест

Male
Број на мислења : 115
Age : 31
Локација : дома
Registration date : 2007-07-16

Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitimeВто Ное 06, 2007 7:21 pm

Insane ај ставај го кафето ако не си зафатен:)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Муабет !!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Муабет !!!!!   Муабет !!!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Муабет !!!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 24Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Why not!? :: FallenAngels-
Отиди до: